Cześć! Mam na imię Lidia.

W czasie urlopu macierzyńskiego na przełomie 2014/2015 prowadzałam sklep internetowy ze zdrową żywnością i naturalnymi suplementami diety. Jednocześnie zaczęłam pisać blog o optymistycznym podejściu do życia. Nie mając budżetu na zlecanie pracy nad moimi stronami, wzięłam sprawy w swoje ręce i postanowiłam, że nauczę się obsługi WordPressa. Byłam świeżo upieczoną Mamą, która każdą wolną chwilę przeznaczała na pisanie artykułów i zgłębianie tajników WP.

Szybko okazało się, że czuję się w tym świetnie, a moje dotychczas humanistyczne zainteresowania zdobyły nowych „technicznych” kumpli.

Krok po kroku, poszerzając swoją wiedzę, nabierając doświadczenia, odhaczając mnóstwo errorów, dotarłam do DZIŚ. Dziś, w którym strona internetowa jest dla mnie jak czysta kartka papieru, na której można wymalować energię Jej właścicielki.

W czasie mojej pracy zadziewa się pewien rodzaj magii, który sprawia, że na poziomie nieświadomym i niewidzialnym łączę się z pragnieniami moich Klientek. Pozwalając prowadzić się w tym procesie Duszy, czuję i wiem, jaka strona będzie dla Nich idealna.